tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 7 listopada 2017
  • 12 listopada 2017

[WIDEO] Spacer po Wodnym Parku Tychy:zobaczcie,co kryje się w środku

Wodny Park Tychy nabiera kształtów, kolorów i... wody. Zapraszamy do obejrzenia wideo ze spaceru po obiekcie!

Loading...


Na budowie Wodnego Parku Tychy dalsze zmiany. Napełniono wodą kolejne niecki basenowe - brodzik dziecięcy oraz basen wypływowy. Trwa również dalszy montaż poszczególnych mebli oraz układanie ścieżki zmysłów przy basenie saunowym i saunie zewnętrznej. W obiekcie zaczęto instalować poszczególne punkty Gry Interaktywnej, a także przeprowadzono przeglądy zjeżdżalni.

Wodny Park Tychy - 10/11.2017 · fot.


W strefie edukacyjnej pojawiły się pierwsze aplikacje wybranych atrakcji. W strefie saun, z dostarczonych gałęzi tarniny, powstanie tężnia solankowa. W halach basenowych oraz w strefie zewnętrznej zazieleniło się - są już pierwsze rośliny. W strefie basenu z falą niebawem powstanie posadzka imitująca piaszczystą plażę.

W basenie lądowiska cebuli układane są płytki, natomiast w strefie basenów zewnętrznym zamontowano roletę przykrywającą basen wypływowy. Lady w strefie wejściowej ozdabiają kolorowe pasy dekoracyjne. W szatniach zamontowano suszarki, lustra oraz blaty.

Przypominamy, że termin otwarcia obiektu zaplanowano na IV kwartał tego roku.

Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.