tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 19 listopada 2017
  • 22 listopada 2017

Michalina Sikorska z Tychów walczy o tytuł Miss Polski Internetu!

Michalina Sikorska z Tychów w grudniu powalczy o koronę Miss Polski. Tymczasem trwa głosowanie na Miss Polski Internetu, w którym mieszkanka Tychów zakwalifikowała się do drugiego etapu!

Michalina Sikorska z Tychów walczy o tytuł Miss Po
Michalina Sikorska z Tychów walczy o tytuł Miss Polski Internetu! · fot.


Głosowanie odbywa się w trzech turach. W pierwszej z nich udział brały wszystkie 24 finalistki konkursu Miss Polski 2017. Do kolejnej tury zakwalifikowanych zostało 15 kandydatek, które otrzymały największą liczbę głosów. W tym gronie znalazła się nasza reprezentantka - Michalina Sikorska! Aby oddać na nią swój głos należy wysłać sms o treści MP.14 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do 22 listopada do godziny 24.00.

Michalina Sikorska z Tychów walczy o tytuł Miss Po


W ostatnim etapie walczyć już będzie tylko pięć kandydatek, a głosowanie zamknięte zostanie 2 grudnia o godzinie 24.00. Kandydatka, która w trzeciej - finałowej turze zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma tytuł Miss Polski Internetu 2017 oraz nagrodę, czyli awans do TOP 10 podczas Gali w Krynicy już 3 grudnia.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.