tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 28 listopada 2017
  • 4 grudnia 2017

[ZDJĘCIA] Miejskie Mikołajki: karuzela,spektakl,parada Mikołajów

Wczoraj na Placu Baczyńskiego i w Pasażu Kultury Andromeda dzieciaki miały okazję spotkać Świętego Mikołaja i skorzystać z wielu przygotowanych na ten dzień atrakcji.

Miejskie Mikołajki na Placu Baczyńskiego i w Pasażu Andromeda - 3.12.2017 · fot.


Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 od spektaklu “Bajka o Kolorach w poszukiwaniu Mikołaja”, na scenie Pasażu Kultury. W tym samym czasie najmłodsi mogli skorzystać z dwóch karuzel, które rozstawiły się na Placu Baczyńskiego, a dorośli kupić wyroby podopiecznych tyskich NGO na świątecznym jarmarku. Jeszcze w trakcie przedstawienia na Placu Baczyńskiego pojawiła się rowerowa Parada Mikołajów. W tym roku licząca 87 osób parada pod eskortą policji i straży miejskiej przejechała ulicami miasta zapraszając na Miejskie Mikołajki oraz częstując słodkościami z ryneczku na osiedlu „Karolina”.

Parada Mikołajów ulicami miasta - 3.12.2017 · fot.


Najważniejszym punktem programu było spotkanie z samym Św. Mikołajem. Dzieci mogły z nim porozmawiać, opowiedzieć o swoich marzeniach dotyczących prezentów i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie przygotowano specjalny program taneczny “Elfy u Mikołaja”, w którym udział mogli wziąć także najmłodsi.

BM, joa / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.