tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 5 grudnia 2017
  • 7 grudnia 2017

[ZDJĘCIA] Starotyskie Mikołajki znów zagościły na rynku

Po przerwie na Rynek w Tychach wróciły Starotyskie Mikołajki. Choć skromniejsze niż kilka lat wcześniej, wywołały mnóstwo uśmiechu i radości wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta!

Starotyskie Mikołajki na rynku - 6.12.2017 · fot.


W ręce dzieci trafiło 500 paczek i setki drobnych upominków, a scena posłużyła nie tylko do zmagań konkursowych najmłodszych, ale również do występów m.in. Emilii Grzelak, Natalii Mikołajec z klasy śpiewu, którą prowadzi Barbara Broda-Malon Official Profile. Piękne polskie kolędy można było usłyszeć dzięki projektowi kolędowemu stworzonemu specjalnie na tę okazję przez tyskich artystów w składzie: Weronika Ruff, Andy McCartney - Andrzej Domżoł, Michał Knieżyk i Piotr Tomanek.

Kto miał szczęście mógł zaliczyć przejażdżkę z Mikołajem jednym z zabytkowych samochodów, które zaprezentował Tyski Ruch Klasyków.

Starotyskie Mikołajki na rynku - 6.12.2017 · fot.


Balony, odblaski i kalendarze rozdawały również Młode Wilki i Rodzina Gemińskich. A publiczność bawiły Elfy i pomocnicy Mikołaja z fundacji Multiintegra. To jednak nie koniec - na profilu Gemini Park Tychy można wrzucać zdjęcia z Gemińskimi i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Imprezę poprowadził dla Was Paweł Pav Złakowski. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy.

Starotyskie Mikołajki na rynku - 6.12.2017 · fot.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.