tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 23 grudnia 2017

[ZDJĘCIA] Na pasach na al. Bielskiej potrącone zostały dwie nastolatki

22 grudnia około godziny 16.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy al. Bielskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Cichą (przy hurtowni papierniczej) na lewym pasie w kierunku Kobióra doszło do potrącenia dwóch nastolatek w wieku 13 lat.

Potrącenie na al. Bielskiej w Tychach - 22.12.2017 · fot.


Na miejsce natychmiast wezwane zostały zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i patrole policji. Obydwie dziewczyny zostały przetransportowane do szpitala na dalsze badania.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierowca osobowego Saab-a ominął zatrzymujący się na prawym pasie samochód (ustępujący pierwszeństwa pieszym), a to doprowadziło do potrącenia nastolatek na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na miejsce zdarzenia wezwany został również policyjny technik celem wykonania dokumentacji fotograficznej z tego zdarzenia.

Na czas trwania czynności na miejscu zdarzenia lewy pas został wyłączony z ruchu. Tyscy policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

new / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.