tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 7 marca 2018
  • 11 marca 2018

[WIDEO, ZDJĘCIA] Ice Girls GKS Tychy w programie "Dzień Dobry TVN"!

W środę dziennikarz "Dzień Dobry TVN" na Stadionie Zimowym w Tychach rozmawiał z Ice Girls GKS Tychy. Na stronie internetowej programu pojawił się zapis tej rozmowy.

Ice Girls GKS Tychy na żywo w programie "Dzień Dobry TVN" - 6.03.2018 · fot.


Relacja ze spotkania z Ice Girls GKS Tychy dostępna jest TUTAJ.

Przypominamy, że dziewczyny pojawiają się na lodzie w trakcie Power Breaku. Jest to przerwa reklamowa, która jest wykorzystywana do czyszczenia lodu. W trakcie 90 sekund drużyna Ice Girls wyposażona w łopaty do śniegu i specjalne pojemniki wyrusza na lód. Dziewczyny sprzątają taflę z nagromadzonego śniegu w okolicach band oraz pola bramkowego.

Ice Girls GKS Tychy na żywo w programie "Dzień Dobry TVN" - 6.03.2018 · fot.


- Dla naszego zespołu przygotowaliśmy specjalne stroje, pojemniki i logo drużyny. Wszystkie dziewczyny muszą przede wszystkim potrafić jeździć na łyżwach. Przed pierwszym występem był oczywiście trening, bo drużyna w trakcie trwania meczu ma odpowiedzialne zadanie. W Stanach Zjednoczonych drużyny Ice Girls są niezwykle popularne. W lidze NHL zespół składa się z kilkudziesięciu dziewczyn, które występują w roli cheerleaderek, prowadzą konkursy czy odwiedzają dzieci w szkołach i szpitalach - mówił Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

Ice Girls GKS Tychy na żywo w programie "Dzień Dobry TVN" - 6.03.2018 · fot.


W Tychach rolą Ice Girls jest nie tylko czyszczenie tafli. Przed meczem dziewczyny zagrzewają kibiców do dopingu oraz "eskortują" zawodników na lodzie. W trakcie meczu przez cały czas dopingują zespół.

Partnerem Ice Girls GKS Tychy są Crafty Cuts i Agencja Promocyjno - Reklamowa NOL-TYCHY.

Loading...

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.