tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 12 listopada 2018

Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla. Nie żyje dwóch mężczyzn

10 listopada około godziny 12.30 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z pomieszczeń na terenie byłej bazy transportowej przy ulicy Grota Roweckiego znajdują się dwaj mężczyźni, którzy nie wykazują czynności życiowych. Na miejsce natychmiast wysłany został jeden z podległych patroli i ZRM.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się. Niestety na ratunek było za późno. Stwierdzony został zgon mężczyzn: 50 i 56 lat. Na miejsce wezwany został prokurator i grupa dochodzeniowo śledcza.

W pomieszczeniu ratownicy zastali podgrzewacz gazowy (butla gazowa). Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do śmiertelnego w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Dodatkowo na miejsce zadysponowany został zastęp JRG Tychy celem wykonania pomiarów stężenia tlenku węgla (0 ppm) - pomieszczeni było już wywietrzone.

Pracujący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok celem ustalenia dokładnej przyczyny śmierci. Tyscy Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dochodzenie w sprawie tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

ab / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA