tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 22 stycznia 2019
  • 28 stycznia 2019

[FOTO] Wystartowało Grand Prix w Biegach Długodystansowych

MOSiR Tychy wspólnie ze Stowarzyszeniem Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach organizuje XII edycję Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych, który po raz drugi zostanie rozegrany w jednym roku kalendarzowym.

I bieg w ramach XII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - 27.01.2019 · fot.


Pierwszy bieg już za nami. Biegacze spotkali się na starcie w niedzielę, 27 stycznia. Kolejne biegi zaplanowano na 24 lutego i 31 marca. Następnie w harmonogramie przewidziano przerwę letnią. Biegacze ponownie spotkają się w Paprocanach 24 listopada oraz 1 i 15 grudnia.

Zapisy i start na terenie KS Paprocany przy ul. Sikorskiego 110. Zapisy w godz. 9.00-9.45, start biegu o godz. 10.00 Opłata startowa - płatna w dniu imprezy - wynosi 10 zł.

Zapisy do biegu przyjmowane są tutaj.

Najważniejsze zmiany w regulaminie:
  • Teraz panie, jak i panowie będą mogli wystartować zarówno na 5 km, jak i na 10 km!
  • Uczestnik, który w pierwszym biegu zapisze się na dany dystans, aby być liczonym w generalnej klasyfikacji do ostatniego biegu, musi zaliczać dystans zadeklarowany przy pierwszym biegu. Po zmianie dystansu zawodnik może uczestniczyć jedynie "poza konkurencją".
  • Opłata startowa pozostaje bez zmian tj. 10 złotych za biegu. Zapewniamy końcowe nagrody, a każdy uczestnik, który zaliczy udział w minimum 4 biegach, otrzyma pamiątkowy gadżet sportowy.


Zachęcamy do zapoznania się z całym regulaminem.

43-100 Tychy
ul. Piłsudskiego 12

BM / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA