Gorące tematy

• 29 maja 2019
  • wyświetleń: 3422

[WIDEO, ZDJĘCIA] Korea Południowa skromnie wygrywa z RPA

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do RPA. Ataki Afrykańczyków były bardziej niebezpieczne, choć w decydujących momentach zabrakło im wykończenia. Korea próbowała się odgryzać, ale w tej części gry nie wyglądała przekonująco.

Po zmianie stron sytuacja uległa diametralnej zmianie. Inicjatywę przejęli Azjaci, wśród których najbardziej aktywny był Um Wonsang, szalejący na prawym skrzydle. W 62. minucie po strzale Jeonga Hojina piłka trafiła w poprzeczkę, co było jakby zapowiedzią jeszcze groźniejszych ataków Koreańczyków. W 68. minucie ten zespół zmaterializował w końcu przewagę, dzięki główce Kima Hyunwoo. RPA szukała wyrównującej bramki, ale poza okazją w ostatniej minucie, nie miała zbyt wielu szans. Korea Południowa - RPA 1:0.

MŚ U-20: Korea Południowa skromnie wygrywa z RPA - 28.05.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info