tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Gorące tematy

  • 25 października 2019
  • 3 listopada 2019

Pojemniejsze pociągi na wniosek podróżnych z Tychów!

W odpowiedzi na sugestie pasażerów Koleje Śląskie zmienią rodzaj pojazdów skierowany do obsługi dwóch kursów. Dzięki korekcie do obsługi wybranych połączeń z Tychów i do Zwardonia zostaną skierowane najbardziej pojemne pociągi.

pociąg, koleje śląskie, tychy lodowisko
fot.


W przypadku połączeń z Tychów zmiana dotyczy pociągu numer 40408, który wyjeżdża z Tychów Lodowiska o godzinie 7:17 i melduje się w Katowicach o godzinie 7:45. Jeśli natomiast chodzi o kurs z linii S5, to korektą objęty został pociąg numer 94717, wyjeżdżający z Katowic do Zwardonia o godzinie 15:40.

- W obu przypadkach do dyspozycji podróżnych skierowany został pojazd typu 27WEb - potocznie nazywany „długim Elfem”. Jest to jeden z naszych najpojemniejszych pociągów - zapewnia on ponad 280 miejsc siedzących i 270 miejsc stojących. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przyczynią się do wyraźnej poprawy komfortu naszych pasażerów - mówią przedstawiciele spółki Koleje Śląskie.

BM / tychy.info, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA